Sanaya Irani'yi Ne Korkuttun?

Sanaya Irani'yi Ne Korkuttun?
 
Bir garip aşk'ın khushi'si ve yalancı Bahar'ın Madusu Sanaya irani ve Drashti Dhami'nin çok iyi arkadaş olduğunu bilmiyen yok.
 
Bu iki iyi arkadaş birbirlerine makyaj yaparken bile görüntülendi. Ve eşleri ile beraber bir araya gelip kaliteli zaman gecirmeyi de çok seviyorlar. Geçtiğimiz günlerde  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon'un yıldızı sanaya irani'nin Doğum günüydü.  Ve arkadaşı Drashti Dhami oyuncuyu korkuttuğu bir video yu instagram da paylaştı ve Sanaya Irani'nin Doğum gününü kutladı. Dil Se Di Dua Saubhagyavati Bhava Güz Masalı oyuncusu Harshad Chopda Kimdir? Hakkında Bilgi. 
 
Drashti Dhami Videoda yavaşça sanaya iraniye yaklaşıyor. Sanaya ise pijamalarıyla odasına doğru gidiyor. Ve aniden Drashti Dhami sanayanın arkasında çığlık attıyor. Sanaya ise çok korkuyor çığlık atıyor. Kamerayı tutan Drashti, kontrolsüz bir şekilde gülmeye başlıyor. İki oyuncunun hayranlarından kimi videoyu güzel bulurken kimi ise hiç komik değil diyerek tepki gösterdi. Manish Goplani'nin yeni dizisi hakkında bilgi.
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz