Manish Goplani'nin yeni dizi Aap Ke Aa Jane Se hakkında bilinmeyenler

Manish Goplani'nin yeni dizi Aap Ke Aa Jane Se hakkında bilinmeyenler
 
Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki'de Bihaan Pandey karakterini canlandıran Manish Goplani'nin yeni dizisi.
Aap Ke Aa Jane Se 15 Ocak 2018'den beri zee tv de gösterilen bir hint dizisidir.
 
Başroller de ise Suhasi Dhami ve Karan Jotwani yer alıyor. Suhasi Dhami dizide Vedika Sahil Agarwal karakterini canlandırıyor. Karan Jotwani ise Sahil Agarwal karakterini canlandırıyor. Dizi 25 yıllık bir sıçrama yapıyor. Manish goplani de diziye böylece girmiş oluyor. Gaurav Wadhwa kimdir? Hintli oyuncu Gaurav Wadhwa Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki'de Samar Kapoor karakterini canlandırdı. Aynı Zamanda Yeh Hai Mohabbatein Sev Yeter'de de rol aldı.
 
Manish Goplani daha önce Thapki Pyar Ki aşk bir rüya ve Detective Didi gibi TV şovlarında başrol oynadı.  Aktör şimdi ise, negatif bir rol canlandıracak. Oyuncu yeni peojesi için çok heyecanlı çünkü ilkkez negatif yani olumsuz bir karakter canlandıracak. Mohammad Nazim Şokta Saath Nibhaana Saathiya Masum hint dizinde Ahem Modi karakterini canlandıran oyuncu Mohammad Nazim'in başına öyle bir şey geldi ki! 
 
Manish “Bir oyuncu olarak zorlu roller oynamak istiyordum.  Daha önce bir polis, çılgın bir aşık ve aynı zamanda sadık bir oğul oynamıştım.  Şimdi negatif bir karakter oynayacağım için çok heyecanlıyım.”dedi.
 
Manish Goplani'nin Aap Ke Aa Jane Se 'deki karakterinin adı  Ghoongharu. Ve dönüş sebebi tamamen intikam.
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz