Monica Khanna Türkiye Hakkında Ne Dedi?

Monica Khanna Türkiye Hakkında Nededi?

Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Şada Monica Khanna Türkiye Hakkında Ne Dedi. Monica Khanna Dini, boyu, kilosu, yaşı,

Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya'daki kötü karakteri Şada ile tanıdığımız oyuncu insanlar benden nefret ediyor ama tanıdıklarında bu düşünceleri değişiyor dedi. Aşk Bir Rüya Thapki Neden Değişiyor Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya'da Thapki karakterini canlandıran hintli oyuncu Jigyasa Singh neden değişiyor.

 

34 yaşındaki hintli oyuncu Web dizilerine de sıcak bakıyor. "Web dizileri bizlere gerçek oyunculuğu öğretiyor. Aktörler web dizilerinde daha yaratıcı olmak zorunda." diyor. Bu arada Monica Khanna'nın dini Hinduizm'dir.

Bir röportajında oyuncu'ya Web dizilerindeki Samimi sahneleri oynarmısınız? diye sorulduğunda oyuncu: "ben samimi sahneleri çekmekten rahatsız olmam. Oynarım benim için sorun yok." dedi. Balika Vadhu İkimizin Yerine'de Anandi karakterini canlandıran oyuncu Toral Rasputra yeni dizisini bıraktı ama neden?

 

Oyuncu seyahat etmesini seviyor mu?
Evet seyahat etmeyi stres atıcı olarak görüyor. Oyuncunun gitmeyi çok istediği yer ise İsviçre çünkü oyuncu Bollywood aşığı. Umarız bir gün bu hayalini gerçekleştirir. 

Monica Khanna En iyi Tatil yeri olarak Türkiyeyi görüyor. 
bir Röportajında şimdiye kadarki en iyi tatil yeriniz neresiydi sorusuna Türkiye şimdiye kadar gittiğim ve güzel bulduğum tatil yeri demiş.

Monica Khanna'nın tercih ettiği iki tane seyahat tipi var bunlar kara ve tren yolculuğu. Uçak Yolculuklarını çok sıkıcı buluyor.

Seyahat çantasında olmazsa olmazları Makyaj malzemeleri, güneş kremi, ve kulaklık. Ayrıca Monica hiç tek seyahat etmemiş ve etmekte istemiyor. Monica Khanna hiç bir zaman tek seyahat etmez genelde yanında ailesi yada arkadaşları oluyor.

Monica Khanna Türkiye Hakkında Ne Dedi?
Monica Khanna Türkiye Hakkında Ne Dedi?
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz