Toral Rasputra yeni gösterisini bıraktı 

Toral Rasputra yeni gösterisini bıraktı 

İkimizin Yerine Balika Vadhu'nun anandisi Toral Rasputra Jag Janani Maa Vaishno devi dizisinde Vaishnavi karakterinin annesini canlandırıyordu. Dizi bir sıçrama yapma kararı aldı. Yani neredeyse 8, 10 yıl gibi bir sıçrama. Toral Rasputra ise bu sıçramadan sonra yetişkin bir kızın annesini oynayacaktı. Ama oyuncu bunu kabul etmedi. Yetiskin birini  annesini oynayamam dedi ve gösteriyi bıraktı.

Bu arada yetişkin vaishnavi yi Puja Banerjee canlandıracak. Toral bu konuda şunları söyledi: “dizide illaki bir sıçramanın olacağını biliyordum. Ama bu kadar erken beklemiyordum. Bu ani oldum. Ben hiç bir yetişkinin annesi olarak rol almadım. Bu sıçrama anı bir şekilde olduğundan Puja ile birkaç sahne çekmek zorunda kaldım, ancak diziyi bırakmak istediğimden emindim. Annesi olarak ikna edici görünemeyeceğimi hissettim. Bu dostane bir karardı ve yapımcılar buna saygı gösterdi.” Swaragini Bıçak sırtında ragini karakterini canlandıran oyuncu Tejaswi prakash'ın yeni gösterisi.

Genç aktörlerin aynı yaş grubundaki aktörlere anne yada babayı oynaması istendiğinde hayal kırıklığına uğrayıp uğramadığını sorduk. Oyuncu "Hayal kırıklığına uğramadım, ama evet, durum değişmeli. 47-60 yaş grubu anne babayı oynamak için genç sanatçı istiyorlar, 

Tamam Balika Vadhu İkimizin Yerine de de bir anneyi oynadım ama yaşları 8 en fazla 13'dü. Ama yapımcılar bunu anlamıyor. Yapıcılar sadece mitolojik şovlarda ve sosyal dramalarda bize anne rolleri sunmak yerine olgun aşk hikayelerine yatırım yapmalı ve farklı bir şeyler keşfetmeliler” dedi. 

Toral Rasputra yeni gösterisini bıraktı 
Toral Rasputra yeni gösterisini bıraktı 
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz