Yemin Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu, Karakterleri

Yemin Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu,  Karakterleri
Yemin Dizisinin konusu: 
Reyhan Taşrada doğan mütevazi hayatı olan genç güzel terbiyeli bir kızdır. Annesinin ölümü onu öksüz ve yetim bırakmıştır. Reyhan'ın hayatı bir gün ansızın değişir. Reyhan'ın manevi dayısı olan ülkenin sayılı zenginleri arasında yer alan Hikmet Tarhun bir gün ortaya çıkar ve Reyhan'dan oğlu Emirle evlenmesini ister. Reyhan bu teklifi ilk olarak kabul etmez. Ama hikmete duyduğu minnet borcunu ödemek ve hikmettin herkesten sakladığı hastalığını öğrendiği için teklifi kabul eder.
 
Cavidan hanım ise oğlunu taşralı bir kızla evlendirmek istemez. Reyhan ve emir evlenir ama cavidan ikisini ayırmak için elinden geleni yapar. Emirin en yakın kız arkadaşı Cemre ise Emire saplantılı şekilde aşıktır. Cemrede Emir ve Reyhanı ayırmak için türlü türlü planlar yapar. Zamanla Emir ve Reyhan birbirine aşık olur. Ama Cavidan ve Cemre onları ayırmaktan asla vazgeçmez.   
Emirin amcası Kemal ise eşinden ayrılmış küçük kızı birlikte yaşar. Birde evin hizmetini gören bir yardımcısı vardır. İlk olarak kemalin hayatına hırsızlık için evine gelen Leyla girer. Tam ikilinin arasında birşeyler olacaktıki leyla ölerek diziden ayrılır. Bu seferde kemalin hayatına Azerbeycan'lı Narin girer. Çalışma izni olmayan Narin Sınır dışı edilecekken Narin Kemale onunla evlenmesini söyler. Kemalde o sınır dışı edilmesin diye onunla evlenir. İkilinin arasında aşk başlamaya başlar. Ama iki inatçı karakter birbirlerine duygularını açmaz. Kemalin bir düşmanı vardır adı Talaz kemali öldürmek için can atar. Bakalım zaman bu iki çiftin hayatını nasıl etkileyecek.
 
 
Yemin dizisinin yönetmenleri: Ayhan Özen, Sekan Mut 
Yardımcı yönetmenler: Kubilay Koçak
Görüntü yönetmeni: Ömer Yılmaz 
Hikaye: Nazmiye Yılmaz 
Yapımcı: karamel yapım 
Uygulayıcı yapımcı: Armağan Pertez
Müzik: Minör 
Sanat yönetmeni: Müslüm Çalasın 
Kostüm sorumlusu: Nezahat Terzi
 
Oyuncular Ve Canlandırdıkları Karakterler:
Özge Yagiz (Reyhan)
Can Verel (Kemal)
Ceyda Olguner (Cemre)
Gül Arcan (Cavidan)
Berkent Müftüler (Hikmet)
Derya Kurtuluş (Şehriye)
Cansin Mina Gür (Masal)
Tuğçe Ersoy (Süheyla)
Mustafa Şimşek (Talaz)
Esra Çoban (Melike)
Sıla Türkoğlu (Suna)
Yağmur Akdağ (Nigar)
Ali Dereli (Zafer)
Baris Gürses (Sefer)
Tuggül Küçükoğlu (Yonca)
Can Çağlar (Taci)
Aksel Yakup Bektaş (Jandarma)
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz