Yapımcılardan Madhubala Yalancı Bahar için Bamba karar. Vivian Dsena Neler dedi?

Yapımcılardan Madhubala Yalancı Bahar için Bamba karar. Vivian Dsena Neler dedi?
 
 
Vivian Dsena ve Drashti Dhami'nin başrolünü paylaştığı Madhubala - Ek Ishq Ek Junoon yeniden ekranlara dönüyor.
 
Vivian Dsena, “Pyaar Kii Ye Ek Kahaani” de bir vampir'i “Madhubala - Ek Ishq Ek Junoon” Yalancı Bahar'da bir süperstar'ı canlandırdı. Ekranlarda hem kahraman hem de anti-kahraman karakterleri ile izleyicilerin kalbini feth etti. 
 
Oyuncu, aynı tür role bağlı kalmak istemediğini ve izleyicilerine her şovda yeni bir çeşitlilik kazandırmak istediğini söyledi. Seyirciler RK rolünü son derece seviyor ve hayranları çok heyecanlı. Çünkü Yalancı bahar hindistanda yeniden gösterime girdi. Jigyasa Singh Röportajı 
 
Vivian Dsena ise şöyle dedi: "Kendimi hiçbir alanda mükemmeliyetçi olarak görmüyorum. Aslında hayranlarım ve izleyicilerim bana romantizmin kralı diyorlar. Ama tüm bunların başıma yeniden gelmesini istemiyorum, zaten bir kez geldi ve bir daha olmasını istemiyorum. Sadece her gün yeni şeyler öğrenmek ve oyuncu olarak büyümek istiyorum ”dedi. Aşk Bir Rüya oyuncusu Ankit Bathla neler dedi? 
 
Madhubal'ın RK'si oyuncuya sorulduğunda, “Şov ve karakter çok tutuldu, seyircilerin sevgisi koşulsuzdu. Hayranlarıma saygı duyuyorum çünkü hayranlar önemli olanı seviyor. Programınızı tekrar yayında görmek ve sürekli geri bildirim almak nostaljik bir duygu. Ne yaparsam yapayım elimden gelenin en iyisini yaparım. Önemli olmanın güzel olduğuna inanıyorum ama iyi olmanın daha önemli olduğuna inanıyorum." Dedi.
 
Daha önce Yalancı Bahar Madhubala 2. Sezon için yeşil ışık yakan oyuncu şuan 2. Sezon çekilsede dizide tekrqr rol almak istemiyor gibi görünüyor. Ama eminizki yalancı bahar 2. Sezon cekilirse vivian dsena hayranlarının yoğun isteğini karşılıksız birakmaz ve tekrar dizide rol alır.
 

 

Şöyle bir toparlayacak olursak hindistanda Yalancı Bahar Madhubala Colors TV de tekrar gösterime girdi. Dizi Cuma ve Pazartesi günleri saat 14: 30'da yeniden yayında. Bu da yalancı Bahar Madhubala hayranlarını sevindirdi.
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz