Vivian Dsena hayranlarını mesajı.

Vivian Dsena hayranlarını mesajı.

Yalancı Bahar Madhubala oyuncusu Vivian Dsena hayranlarına mesajı.

Başarı genellikle bir çok dikkat dağınıklığını beraberinde getirir. Ünlülerin sıklıkla karşılaştığı sorunlardan biri, sahtekarlarla uğraşmak zorunda kaldıkları zamandır.  Yıllar geçtikçe, birkaç aktör sosyal medyada kendilerini taklit eden yüzsüz insanlardan şikayet ediyor, bazıları da hayranlarını taklitçiler hakkında uyarıyor. Bu sefer, "Madhubala Yalancı Bahar'ın  RK olarak ün kazanan ve en son "Shakti-Astitva Ke Ehsaas Ki" de  Her karakteri ile ününe ün katan vivian dsena bu konudan muzdarip. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk oyuncusu Barun Sobti Corona mı oldu?

Oyuncunun sosyal medyada pek aktif olmadığı biliniyor buna rağmen kendisine ayit sosyal medya hesapları var. Ve hayranlarıyla bağlantıda kalmak için bu platformları kullanıyor. Paylaşımları çoğunlukla takipçilerine teşekkür ve minnettarlığını bildirdiği yazılar. Ancak Vivian’a bir bildirim geldi. Ve oyuncu hemen Twitter takipçilerini bilgilendirdi. Vivian'ın kimliği kullanılarak sahte bir hesap oluşturulmuş ve sahtekar bu hesap ile, oyuncunun hayranlarıyla etkileşim kurmaya bile başlamış. Masum Saath Nibhaana Saathiya oyuncusu hastalandı. 

Vivian, Twitter'da şöyle bir açıklama paylaştı: "Merhaba arkadaşlar, umarım sağlıklı ve güvendesiniz.  Ben olduğumu veya arkadaşım olduğunu iddia eden ve hayranlarımı manipüle eden sahte hesap hakkında bilgi aldım. Bu sahte kişilerle hiçbir bağlantım yok ve @VivianDsena01 Twitter'daki tek hesabım." dedi.
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz