Tanya Sharma intihara mı teşfik etti

Tanya Sharma İntihara Mı Teşfik etti

Saath Nibhaana Saathiya Masum daki Meera karakteri ile tanınan hintli oyuncu Tanya Sharma yeni dizisi olan Sasural Simar Ka 2 de Reema karakterini canlandırıyor. 

 

Tanya Sharma, sosyal medya hesabından bazı resimler yayınlarken 'intihara teşvik etmediğini' not düşerek paylaşım yaptı. Oyuncunun paylaştığı resimler kısa sürede viral oldu.

Sasural Simar Ka 2'deki ana kadın başrollerden biri olan Tanya Sharma, Reema karakteri intihara teşebbüs ettiğinde, izleyiciyi şok eden bir bölüm varmış gibi göründü. Hayranlarından bölümü dikkatli izlemelerini istedi.  Fotoğraflarda Tanya Sharma suyla dolu bir küvette yatiyor. Ellerini kesmiş ve baygın halde görülüyor. Ellerinden damlayan kan banyo zeminine sızıyor. İşte bu Fotoğraflar kısa sürede viral oldu.  

 

Oyuncunun hayranları ne olduğunu anlamaya çalıştı. Bazıları ona iyi olup olmadığını sordu. Kimide intihara teşfik ettiğini yazdı.

 

Televizyon sektöründe bile bazı trajik ölümler gördük. İnsanlar, daha bilinçli olması gerektiğini ve bu tür şeylerin paylaşılmaması gerektiğini Oyuncunun paylaşımının altına yazdı. Tanya ise hayranlarına güvende olduğuna iyi olduğuna dair güvence verdiği yeni bir video yayınladı. Oyuncu intiharı teşvik etme niyetinde olmadığını söyledi.

Tanya Sharma intihara mı teşfik etti
Tanya Sharma intihara mı teşfik etti
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz