Müslüman Hintli oyuncu Sana Makbul soruları cevapladı

Müslüman Hintli oyuncu Sana Makbul soruları cevapladı

Müslüman oyuncu Sana Makbul Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk da Lavanya Kashyap karakterini canlandırmıştı. 

Khatron Ke Khiladi 11 yarışmacısı Sana Makbul Jhalak Dikkhla Ja gibi bir şov yapmak istediğini söyledi ama Bigg Boss'u da değerlendirecek.

Oyuncu şuan Divyanka Tripathi, Abhinav Shukla gibi oyuncular ile Khatron Ke Khiladi 11 de yer alıyor. Oyuncuya ile yapılan kısa bir röportajı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Cape Town'da KKK ile hayat nasıl?

Burada hayat güzel. Her şey oldukça basıt. Çekim yapıyoruz, yemek yiyoruz, uyuyoruz ve bu böyle devam ediyor. 

 

Bize biraz kendinizden bahsedermisiniz? 

Ben eğlenmeyi seven, basit ve gerçekçi bir kızım. 

Yarışma senin için nasıl gidiyor ve burada hiç arkadaş edindin mi?

İşler benim için iyi gidiyor ve burada birçok arkadaş edindim, ben dahil yarışmacıların hepsi çok tatlı. Shweta Tiwari, Divyanka gibi birkaç kişiyi tanıyordum. Arjun Bijlani çok yakın bir arkadaşım. Shweta ve Divyanka'yı yıllardır tanıyorum. Tanımadığım çok az insan var. Yarışmanın zorlukları ise sürüngenler, Yükseklik, ve su. Ama bunun üstesinden gelmek için buradayız. 

Rohit Shetty nasıl bir sunucu? 

İyi bir sunucu ve mükemmel bir akıl hocası. Katı olması gerektiğinde katı. Yardıma ihtiyacınız olduğunda size yol gösterir ve sizi yöneldirir. Sizin için her şeyi yapar, tek yapmanız gereken onu dinlemektir. 

Seni de Big Boss'ta görecek miyiz? Ya da başka bir realite şovunda?

Hep Jhalak Dikhlaa Jaa türünde bir realite şovunda yer almak istedim. Ama Bigg Boss için geçmişte bana teklif geldi. Ozaman beni heyecanlandırmamıştı. Ama  pandemi başladığından beri bize çok şey öğretti, bu yüzden Bu yıl tekrar teklif gelse bunu dikkate alırdım.

Müslüman Hintli oyuncu Sana Makbul soruları cevapladı
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz