Masum Yeni Hint Dizisi Konusu Oyuncuları

Masum Yeni Hint Dizisi Konusu Oyuncuları
 
Kanal 7'nin yeni hint dizisi masum konusu oyuncuları
 
Masum hint dizisinin gerçek adı: Saath Nibhaana Saathiya 
Bölüm sayısı: 2.184
Bölüm süresi: 21 dk
Yayıncı kanal: star plas 
Yayın tarihleri: 3 Mayıs 2010-23 Temmuz 2017
Bu hint diziside ikimizin yerine balika vadhu gibi uzun soluklu hint dizisidir.
Masum hint dizisinin konusu: 
Bu dizinin hikayesi 2 kız kardeş olan Gopi ve Rashi'nin hayatını konu alıyor. Gopi anne ve babası kaybetmiştir. sonra amcası ve eşi tarafından evlat edinilmiş.

 

Okuma yazma bilmiyen naif, kibar ve utangaç biridir. Amcasının öz kızı olan Rashi ise eğitimli, kendine güvenen kurnaz biridir. Yani bu iki kız kardeş üvey kız kardeşlerdir. Tabi aslında kuzenler ama amcası evlat edindiği için iki kız beraber büyüdüğü için kız kardeş olarak geçiyor. Neyse buraya fazla takılmayalım devam edelim. Amcasının karısı Urmila ve kızı Rashi Gopi'yi hergün aşağılıyor ona kötü davranıyor köle muamelesi yapıyordur. Aşk Bir Rüya Bihaan Pandey Kimdir? Manish Goplani Kimdir? 

 

Zengin güçlü bir kadın olan Kokila Modi Gopi'yi Ceo olan oğlu Ahem ile evlendirmek için seçiyor.  Ahem ile Gopi evleniyor. Rashi ise Ahem'in kuzeni Jigar ile evleniyor ve Modi ailesinin gelini oluyor.

 

Gopinin talihsiz hayatı yine devam ediyor. Bu kızın yüzü bir türlü gülmüyor. Eşi Ahem okuma yazma bilmediği için zavallı Gopi'den nefret ediyor. Ahem'in annesi kokila yavaş yavaş Gopi'yi kendinden emin ve akıllı bir kadına dönüştürüyor. Onun bu değişimini farkeden Ahem Gopi'yi eş olarak kabul ediyor ve ona aşık olmaya başlıyor. Hardik Sangani Kimdir? Aşk Bir Rüya'da Divakar karakterini canlandıran oyuncu Hardik Sangani boyu, kilosu, dini, hobileri ve daha fazlası

 

Urmila ve Rashi Gopi'nin hayatını zor duruma sokmak için bir çok kez plan yapıyor ve uyguluyor. Bir süre sonra Gopi Meera adında bir kız çocuğu doğuruyor. Rashi ise Sahir ve Samar adında ikiz erkek çocuk doğuruyor.

 

Gopi'yi bekleyen bir süpriz vardır. Gopi uzun süredir kayıp olan ailesini bulur. Anne ve babasının bir kızı daha olmuştur ve şımarık ve bencil büyütülmüştür. Kız kardeşinin adı Radha'dır. Anitanın erkek kardeşi kız kardeşinin intikamını Modi ailesinden almak için yemin eder.  Umang Mehta'ya Âşık olur. Ama ev arkadaşı Tripti ile gizlice evlenir. Radha ise Gopi'nin kızını nehre atıyor. Gopi kızı Meera'nın ölümünden sorumlu tutukluyor. Ve konaktan atılıyor. 

 

Gösteri 8 yıllıkbir sıçrama yapıyor.  8 yıl sonra ikinci kızı Vidya'yı tek başına yetiştiriyor. Kokila Ahem depresyondadır ve konak'da Rashi'nin rüzgârı esiyordur.

 

Geçen uzun zamandan sonra Gopi kızı Meera'nın ölmediğini hayatta olduğunu öğrenir. 

 

Yetim olarak büyüyen kızı Meera'yı yanına alır.  Ahem ise Radha ile evlenmek üzeredir.  Urmila ve Rashi ile Radha'yı bir şekilde yola getir ve Radha'nın gerçek yüzü ortaya çıkar ve hapse girer.

 

Daha sonra Rashi Gopi'yi ona aşık olan takıntılı bir adamdan kurtarmak için hayatını feda eder.

 

Urmila Jigar'ı Paridhi mehta ile nişanlar. O arada Radha geri döner Modi ailesinden intikam almak o aileyi yok etmek istiyordur. Gopi ise kendi kız kardeşini öldürmekten dolayı 14 yıl hapse mahkum edilir.
 
Gösteri 10 Yıl sonrasından devam eder.

 

Gopinin cezası iyi hal nedeni ile azalır. Ailesini görmekiçin geri döner. Kokila zihinsel engelli Urmila ve Paridhi'nin kabul etmediği Junior Rashi'ye bakıyordur. 
Ahem ise Mumbai'de iki kızı ve Mansi Raheja  adında bir kadın ile kalıyordur.  

 

Meera kibirli, bağımsız ve bencilken Vidya kibar, sevecen sabırlı bir genç kızdır. Ahem ve iki kızı Gopi'yi kendilerini terk etmekle suçluyor.  Buna ragmen aile yeniden bir araya gelecek. Ama Meera annesini reddediyor ve ona bir çok sorun çıkarıyor. 

 

Kokila'nın çocukluk arkadaşı Gaura Suryavanshi  erkek kardeşinin kokila'nın hatasından  dolayı öldüğünü düşünür ve bunun için intikam ister. Gaura'nın planından habersiz olan Modis Vidya'nın torunu Shravan ile evliliğini düzenler. O ara bazı karmaşalı olaylar gerçekleşecek. Gaura ve Dharam Meera'yı ailesine karşı kışkırtır.  Daha sonra Dharam ve Meera nefret birlikteliği yapıyor. Çift bir dizi çatışmadan sonra birbirine aşık olacak evlenecekler. Daha sonra Ahem bir kazada ölecek. 

 

4 Yıl Sonra 

 

Gopi Ahem'in ölümünden sonra konuşmamış gülmemiş ruhsuz bir hayat yaşamıştır. Kokila Dr. Krishna Raheja'nın  Gopi için evlilik teklifini kabul eder. Ancak Gopi düğün gününde Dr. Krishna ile evlenmeyi reddeder. Gopi Kendine gelir ve Modi ailesinin şirketini devralarak yönetir. 

 

Bir dizi karmaşık olaydan sonra Gopi Kızı Vidya'nın gerçek kızı olmadığını öğrenir. Ortada bir bebek takası vardır. Gopi'nin çocuğu şımarık, bencil bir genç olan Ramakant'dır.  Singapur'da yaşıyordur. Oraya oğlunu almak için Jaggi ile gider. Modileri rahatsız ediyor ancak sabıka kaydı nedeni ile Singapur'a geri dönemiyor. 

 

Meera geri döner ve Dharam 'ı geri kazanmaya yemin eder. Vidya, Gopi, Jaggi, kokila ve ailenin heri kalanı ile birlikte tüm kötü adamların sırlarını açığa çıkarır ve hapse yollar. Ramakant geçmiş hataları için özür diler Sita'ya olan gerçek duygularını itiraf eder. Sıra ve Ramakant evlenir böylece gösteri biter. Gösteride bir çok olay, inişler çıkışlar olacak. En az ikimizin yerine balika vadhu kadar sürükleyici bir gösteri. 

 

Masum Hint Dizisi Oyuncuları:
Gopi karakterini Giaa Manek canlandırıyor
Rashi karakterini Rucha Hasabnis canlandırıyor. 
Ahem karakterini Muhammed Nazım canlandırıyor.
Kokila karakterini Rupal Patel canlandırıyor 
Jigar karakterini Vishal Singh canlandırıyor.
Urmila karakterini Vandana Vithlani canlandırıyor. 
Paridhi karakterini Loveleen Kaur Sasan canlandırıyor. 
Meera karakterini Tanya Sharma canlandırıyor
Sonam Lamba karakterini Vidya Suryavanshi canlandırıyor. 
Dharam Kumar karakterini Amar Upadhyay kimdir
Masum Yeni Hint Dizisi Konusu Oyuncuları
Masum Yeni Hint Dizisi Konusu Oyuncuları
Masum Yeni Hint Dizisi Konusu Oyuncuları
Yorumlar :
user173772, 2022-11-14 20:34:33 tarihinde yazdı:
Assiri iyi diziydi ya
gülcan ayan, 2021-04-27 21:49:04 tarihinde yazdı:
bence masum harika bir dizi
Mine doğa , 2021-04-27 11:58:02 tarihinde yazdı:
Severek izlediğim az diziden biri, her bölümünü merakla bekliyorum
HANDE, 2021-02-24 15:49:56 tarihinde yazdı:
Gopi nin yuzunde o güzel raşi oldu gopiden nefret ediyorum meera iyi ediyor o pis gopiden nefret ediyor bence nefret etmeye devam etsin
Güzin, 2021-02-24 15:46:54 tarihinde yazdı:
Neden ben beğenmedim bişeymi var
halenur örs , 2021-02-20 17:01:39 tarihinde yazdı:
gopi hamilemi 335. bölümde
Kanal 7 kapatılsın, 2021-02-18 18:33:34 tarihinde yazdı:
Allahın hintlilerini izletiyorlar ve birşey yapamıyoruz bütün ev hanımları ziliyordur kesin kafayı yicem
Masum Fanı, 2021-02-04 20:53:24 tarihinde yazdı:
Film çok güzel... Ben ise filmi beğenmeyenleri anlayabilmiş değilim. Beğenmiyorlarsa bu onların sorunu. Biz beğeniyoruz diye bize akıl fikir gerekmiyor.
patatowithblood, 2021-01-01 19:38:36 tarihinde yazdı:
Ya bu diziyi nasıl izleyebiliyorlar anlamış değilim. Hem iğrençleşiyor zamanla hem de anlamsızlaşıyor. Allah herkese akıl fikir versin.
SO YOUNG, 2020-11-23 18:50:46 tarihinde yazdı:
ŞUNU söylim gopi radayı öldürmekte çok haklı radanın yaptıklarından sonra bence hakketti
Arzu, 2020-11-11 17:29:44 tarihinde yazdı:
Bence bu dizi güzel.Ailece izliyoruz.Çok seviyouz bu diziyi.❤❤❤
Ad ve Soyad
Yorumunuz