Man Of Vengeance, Bana Sevmeyi Öğret dizisinin 13. bölüm incelemesi

Man Of Vengeance, Bana Sevmeyi Öğret dizisinin 13. bölüm incelemesi 

 

Tor ve Sila, birlikte geçirdikleri mutlu bir hayatın keyfini çıkarırlar. Tor, Sila'ya heyecan verici bir haber vererek, birlikte bir aile kuracaklarını söyler. Sila'nın hamileliği süresince Tor, özenle ilgilenir ve onu her türlü olumsuzluktan korur. 

 

Çift, bebeklerini sabırsızlıkla bekler, ve Tor, Sila'ya bebeklerinin adını seçme özgürlüğü tanır. Sila, bu anlam dolu kararıyla, Tor'un annesinin adı olan Fah'ı seçer. Tor, Sila'nın seçimine içtenlikle sevinir ve bu anı özel bir öpücükle taçlandırır.

 

Ancak, Tor, Sila'nın babasının hala tehdit oluşturabileceğini düşünerek, onunla ilgili bir plan yapmaya karar verir. Suç ortaklarını tek tek ortadan kaldırarak ve Sila'nın babasının en büyük rakibi Khun Sathit ile işbirliği yaparak, bu tehlikeyi ortadan kaldırır. Birlikte Sila'nın babasının saklandığı yeri tespit ederler ve çatışmaya girerler.

 

Tor, Sila'nın babasını öldürmeye karar verirken, Sila gelir ve onu durdurur. Sila, Tor'a babasını affetmesini ve birlikte mutlu bir hayat sürmelerini istediğini söyler. Tor, duygulanarak silahını bırakır, Sila'yı kucaklar ve onu öper. Sila'nın babasını affeden Tor, onu serbest bırakır ve barışma teklifini kabul eder. Bu kararla birlikte, Tor ve Sila, birlikte geçirdikleri mutlu hayatlarını sürdürürler.

Man Of Vengeance, Bana Sevmeyi Öğret dizisinin 13. bölüm incelemesi
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz