Kratika Sengar kimdir?

Kratika Sengar kimdir? 

 

Kanal 7'nin yeni dizi Punar Vivaah Bahar Yeli hint dizisinde Aarti karakterine hayat veren Kratika Sengar'ın boyu, kilosu, eşi, dizileri, kariyeri hakkında bilgiler 

 

 

Kratika Sengar, 3 Temmuz 1986'da Hindistan'ın Kanpur şehrinde doğan bir Hint oyuncusudur. 165 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır; burcu Yengeç'tir. Oyuncu Nikitin Dheer ile 3 Eylül 2014'te evlenmiş ve çiftin 12 Mayıs 2022'de doğan Devika Dheer adlı bir kız çocukları vardır. Nikitin Dheer, Mumbai, Maharashtra, Hindistan'da doğmuş olup, oyuncu Pankaj Dheer'in oğludur.

 

Kratika Sengar, oyunculuk kariyerine 2007'de "Kasautii Zindagii Kay" dizisiyle adım atmış ve daha sonra "Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi", "Jhansi Ki Rani", "Punar Vivah", "Service Wali Bahu", "Kasam Tere Pyaar Ki" gibi dizilerde başarıyla rol almıştır. Ayrıca, 2014'te "My Father Godfather" adlı bir filmde de performans sergilemiştir.

 

Sengar, başarılı kariyeri boyunca birçok ödül kazanarak sevilen bir oyuncu olarak tanınmıştır. Oyunculuk serüvenini şu sözlerle anlatıyor: "Oyunculuğa başlamadan önce Mumbai'de bir reklam ajansında çalışıyordum. Bir arkadaşımın önerisi üzerine bir dizi seçmesine katıldım ve Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi dizisinde Saanchi rolüyle tanıtıldım. 2007'de oyunculuk kariyerim başladı. Daha sonra birçok dizide ve 2014'te My Father Godfather filmiyle devam ettim. Oyunculuk benim için bir tutku ve hayal. Her rolle kendimi geliştirmeye ve yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum."

 

Sengar, aynı zamanda oyunculuk sayesinde eşi Nikitin Dheer ile tanıştığını ve 2014'te evlendiklerini belirtiyor. Oyunculuğun zorluğuna rağmen, bu mesleği sevmeyi ve istemeyi vurgulayarak, "Oyuncu olmak isteyenlere tavsiyem, gerçekten bu mesleği sevmeleri ve istemeleri. Sonra, iyi bir eğitim almaları, kendilerine güvenmeleri, çok çalışmaları ve pes etmemeleri. Oyunculuk zor bir meslek, ama aynı zamanda çok güzel ve keyifli bir meslek. Ben oyuncu olmaktan çok memnunum ve bundan sonra da oyunculuk yapmaya devam edeceğim."

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz