Kanal 7 yeni hint dizisi Baş Tacım konusu oyuncuları

Kanal 7 yeni hint dizisi Baş Tacım konusu oyuncuları

Yeni hint dizisinin hintçe adı Pavitra Rishta Kanal 7 ise diziyi Baş Tacım adı ile yayınlayacak. Dizi Kanal 7'nin 2021 2022 hint dizisi.

TV dizisi 'Pavitra Rishta' Baş Tacım hindistanda 1 Haziran 2021 Salı günü 12 yılını tamamladı. Dizi Geç aktör Sushant Singh Rajput'un ilk televizyon dizisiydi.

Size bir gerçeğidir söyleyeyim. Dizide Manav karakterini canlandıran Sushant Singh Rajput ile Archana karakterini canlandıran Ankita Lokhande dizi çekimleri sırasında birbirlerine sırılsıklam aşık olmuşlar.

 Dizide Manav karakterini canlandıran hintli oyuncu Sushant Singh Rajput hem tv hemde Bollywood oyuncusuydu. Genç oyuncu Sushant, 14 Haziran 2020'de hayatını kaybetti. Oyuncunun intihar ettiği söyleniyor ama araştırmalar devam edediyor.

 

Baş Tacım hint dizisin konusu 

 

Bir garaj sahibi olan Manav, orta sınıf bir aileye ait sade ve çalışkan bir kız olan Archana'ya aşık olur. Archana, Manav ile evlendiğinde, ailesindeki krizler onların mutluluğunu gölgeler. Manav'ın erkek kardeşi ölünce onun hamile eşini Manav ile evlendirmek isterler. Bunu duyan Archana evi terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana ile Manav arasında neler olacak. Manav iki kadın arasında kalacak.

 

 

Baş Tacım oyuncuları

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga 

Kanal 7 yeni hint dizisi Baş Tacım konusu oyuncuları
Kanal 7 yeni hint dizisi Baş Tacım konusu oyuncuları
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz