Kanal 7 Yalancı Yarim konusu ne zaman saat kaçta

Kanal 7 Yalancı Yarim konusu ne zaman saat kaçta

 

Yalancı Yarim, 2015 yılında Tayland'da yayınlanmış bir dizidir. Dram ve romantik türlerindeki bu dizide, Kongpope adlı bir adamın babasının ölümünden sonra miras kavgası yaşaması anlatılır. 

 

Kongpope, babasının servetinin yarısının Namneung adında tanımadığı bir kadına kaldığını öğrenince şoke olur. Kongpope, Namneung'u kendisine aşık ederek serveti geri almak ister. Ancak bu planı ters teper ve Kongpope, Namneung'a gerçekten aşık olur. Namneung da Kongpope'un niyetini öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Acaba bu aşk, yalanlarla başlayan bir oyun mu yoksa gerçek bir tutku mu olacaktır?

 

Dizinin başrollerinde şu oyuncular yer almaktadır:

- Push Puttichai, Kongpope karakterini canlandırmaktadır. Push Puttichai, Taylandlı bir oyuncu, DJ ve modeldir. 2015 yılında "I Wanna Be Sup'tar" dizisindeki Pakorn rolüyle tanınmıştır.

- Lily Pansirithanachote, Namneung karakterini oynamaktadır. Lily Pansirithanachote, Taylandlı bir oyuncu ve modeldir. 2014 yılında Miss Universe Thailand güzellik yarışmasında ikinci olmuştur.

- Chin Chinawut Indracusin, Tor karakterini oynamaktadır. Chin Chinawut Indracusin, Taylandlı bir oyuncu ve şarkıcıdır. 2007 yılında GMM Grammy'nin Star Search yarışmasında birinci olmuştur.

- Note Panayanggool, Yim karakterini canlandırmaktadır. Note Panayanggool, Taylandlı bir oyuncu ve şarkıcıdır. 2012 yılında The Voice Thailand yarışmasında finale kalmıştır.

- Ning Panita Tumwattana, Rattana karakterini oynamaktadır. Ning Panita Tumwattana, Taylandlı bir oyuncu ve modeldir. 2013 yılında Miss Teen Thailand güzellik yarışmasında üçüncü olmuştur.

- Malinee Adelaide Coates, Ponfah karakterini canlandırmaktadır. Malinee Adelaide Coates, Taylandlı-Avustralyalı bir oyuncu ve modeldir. 2016 yılında Miss Grand Thailand güzellik yarışmasında dördüncü olmuştur.

 

Dizi ayrıca "100 Hilekarlığın Tehlikeli Tutkusu" veya "Kurnaz Büyücünün 100 Hilesi" gibi isimlerle de bilinmektedir. Dizinin yönetmeni Banchoet Phuthasophit'tir. Dizi toplam 14 bölümden oluşmaktadır. Dizinin orijinal yayın tarihi 3 Haziran 2015 - 16 Temmuz 2015 arasıdır.

 

Yalancı Yarim 24 Ekim'den itibaren hafta içi her gün, saat 14.50'de Kanal 7'de.

 

Kanal 7 Yalancı Yarim konusu ne zaman saat kaçta
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz