İkimizin oyuncuları şuan ne yapıyor?

İkimizin oyuncuları şuan ne yapıyor?
 
Sevilen hint dizisi İkimizin Yerine Balika Vadhu da Shashank Vyas, Toral Rasputra, Avika Gor, Sidharth Shukla, Sriti Jha ve diğer oyuncular şuan ne yapıyor?
 
İkimizin yerine de çocuk anandı karakterini canlandıran Avika Gor şun herhangi bir projede yer almıyor. En son oyuncu bir kaç fotoğraf çekiminde yer aldı ve doğa tatiline çıktı. Geçtiğimiz günlerde Salaman Khan'ın yeni projesinde yer alacağı medyaya düştü. Ama Salman Khan bu konuda kendisine teklifde bulunmadığını Avika Gor da kendisine her hangi bir teklifle gelinmediğini ve imza vermediğini söyledi.
 
İkimizin yerine de Jagdish karakterini canlandıran Avinash Mukherjee ise şuan Aşk Bir Rüya oyuncusu Jigyasa Singh ile Shakti dizisinde yer alıyor. Sağlık durumu da gayet iyi. Pooja Welling kimdir? 
 
Jagdish'in büyüklüğünü oynayan oyuncu Shashank Vyas ise şuan her hangi bir projede yer almıyor. 30 Kasım tarihinde doğan ve şuan 34 yaşında olan oyuncu geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutladı. Ve sosyal medyadan çocukluk resimlerini yayınladı. Duyarlı oyuncu Maharashtra'daki dini yerler nihayet kapılarını açtı. Aktör Shashank Vyas, bu dini yerlere sağlanan fonların yoksullara ve muhtaçlara yardım için kullanılması gerektiğini söyledi.
Ayrıca oyuncu “Hükümetin kararını takdir ediyorum, ancak sormam gereken tek bir sorum var.  Kilitlenme hepimiz için zordu, ancak günde bir kase yemek için bile mücadele eden fakir ve muhtaçlar var. Bu dini yerlerin yıllar içinde aldığı tüm para, altın ve mücevherler yoksullar ve muhtaçlar için kullanılmalıdır." Dedi.
Oyuncu en son Laila Manju filminde rol aldı.
 
Balika Vadhu İkimizin Yerinde de Shiv karakterini canlandıran 40 yaşındaki hintli oyuncu Sidharth Shukla en son Bigg Boss 13 yarışmasında yer aldı ve 1. Oldu. Daha sonra bir kaç müzik videosunda ve televizyon reklamında yerladı. Şimdi ise oyuncu Twitter'da dolaşan videosu ile gündemde. Oyuncu geçmişte Sarhoş olarak araba kullandı iddiası ile yargılanmış. Hemde 20 saniyelik bir video yüzünden. Şimdi ise bir başka videosu çıktı 13, 14 erkek ile mücadele etmeye çalışıyor. Bu videosu hayranlarından tam puan aldı. Geçmişte de onu haksız yere yargılamalar yorumları alan oyuncu Twitterde ilk sıraya yükseldi. 
Şuan oyuncu herhangi bir projede yer almıyor. Masum Tripti kimdir? 
 
İkimizin Yerine de Ghanga karakterini canlandıran oyuncu Sargun Mehta şuan herhangi bir projede yer almıyor. Eşi ile 7 yılını dolduran oyuncu sosyal medyada bu mutluluğunu paylaştı. En son bir arkadaşı ile instagram da resim paylaştı.
 
İkimizin Yerine de Sachin karakterini canlandıran oyuncu Roop Durgapal şuan her hangi bir dizide yada filmde yer almıyor. Pandemi öncesi bol bol gezen oyuncu instagram da oldukça aktif. 
 
İkimizin Yerine de Ghanga karakterini canlandıran bir başka oyuncu Sriti Jha şuan Kum Kum Bhagya Ah Kalbimde rol almaya devam ediyor. Oyuncunun şuan için başka bir projesi yok.
 
İkimizin oyuncuları şuan ne yapıyor?
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz