Hazal Subaşı kimdir?

Hazal Subaşı kimdir?

 

Güzel oyuncu Hazar Subaşı aranan yetenekli oyunculardan biridir. Hazal Subaşı hakkında sizler için daha detaylı bir araştırma yaptık.

 

Hazal Subaşı, güzelliği ve yeteneğiyle Türk televizyonlarının aranan yüzlerinden biri haline geldi. 

 

2015 Miss Turkey yarışmasında üçüncülük elde ettikten sonra oyunculuk kariyerine adım atan Subaşı, izleyicilerin gönlünde taht kurdu. İzmir doğumlu olan genç oyuncu, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitimini sürdürürken, güzelliği kadar oyunculuğuyla da dikkat çekiyor.

 

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi 'Dilek Taşı’nda başrolü üstlenen Subaşı, Figen karakteriyle ekranlara geri dönüyor. 1980’ler Türkiye’sinin sosyal ve kültürel dokusunu yansıtan dizide, adalet duygusu yüksek ve duyarlı bir kadını canlandırıyor. Subaşı, karakteri hakkında, “Figen, hayatındaki karmaşanın tam ortasında sapasağlam durmaya çalışan, inandığı her şeyi ve herkesi savunan, koruyup kollayan biri,” diye konuşuyor.

 

Hazal Subaşı’nın oyunculuk serüveni, TRT 1 ekranlarında yayınlanan ‘Adını Sen Koy’ dizisiyle başladı. Ardından ‘Halka’ ve ‘Çukur’ gibi popüler dizilerde rol aldı. Subaşı, ‘Çukur’ dizisindeki performansıyla 2018 yılında Kıbrıs Havadis Medya Ödülleri’nde yılın en iyi kadın oyuncusu seçildi.

 

Subaşı’nın özel hayatı ve hobileri de hayranları tarafından merak ediliyor. Kendi başına eğlenmeyi seven ve mutlu ama zor uyanan biri olarak tanımlayan Subaşı, fırsat bulursa aşçılık okuluna gitmek istediğini belirtiyor. Yeni insanlarla tanışmayı seven ve ısınması kolay biri olduğunu söyleyen güzel oyuncu, hayatını ve kariyerini her geçen gün daha da parlak bir geleceğe taşıyor.

Hazal Subaşı kimdir?
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz