Harshad Chopda Sriti Jha ilişkisindeki bilinmeyen gerçekler.

Harshad Chopda Sriti Jha ilişkisindeki bilinmeyen gerçekler.
 
Harshad ve Sriti ilk olarak Dil Se Di Dua Saubhagyavati Bhava dizisinde bir araya geldi. Dizi aşkı gerçek oldu ve ikili sevgili oldu. İlişkileri basına bile yansıdı.
 
Çiftin aslında mutlu bir birlikteliği vardı taki araya Harshad Chopda'nın Arkadaşı Kunal Karan Kapoor girene kadar. Vivian Dsena'nın hangi dizisi kanal 7'de 
 
Peki Sriti Jha Harshad Chopra'yı Aldattı Mı?
 
Şuanda Ah Kalbim hint dizisinde Pragya karakterini canlandırmaya devam eden oyuncu Sriti jha zamanla Harshad Chopda'nın arkadaşı Kunal Karan Kapoor'dan hoşlanmaya başladı. Sritinin Kunal'dan hoşlandığını Harshad Chopda da fark etti. İkilinin beraber olduğunu öğrenincede Harshad ilişkisini bitirdi.
 
 Harshad ve Sriti, 1 sene sevgili kaldılar. Ve ilişkileri Kunal Karan Kapoor yüzünden bitti. Kunal Harshad ile görüşmek de istemiş ama Harshad onun bu teklifini reddetmiş. İkili artık konuşmuyorlar. Saath Nibhaana Saathiya Masum oyuncularının gerçek sevgilileri eşleri 
 
Harshad Chopda kariyerinin parlamasına sebeb olan Beyhadh dizisindeki rol arkadaşı Jennifer Winget ile de yakıştırıldı. İkilinin sevgili olduğu haberleri de çıktı. Ama ikili bu haberleri reddetti.
 
Harshad Chopda'nın hâla bekar olması ile ilgili annesi şöyle dedi: "oğlum kız kardeşinin önce evlenmesini istiyor. Daha sonra kendisi evlenmeyi düşünüyor." 
 
Harshad Chopda hakkında hayırlısı diyelim.
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz