Corona Virüsden Korkan Hintli Oyuncular Dizilerinden Ayrıldılar. 

Corona Virüsden Korkan Hintli Oyuncular Dizilerinden Ayrıldılar. 

Sevilen Tera Kya Hoga Alia, Kasauti Zindagi Ki 2, Ishq Subhan Allah, Kum Kum Bhagya, Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki dizilerinin oyuncuları dizilerinden ayrıldı.

Corona virüsü, Bollywood ve TV endüstrisini de değiştirdi. Yaklaşık dört ay sonra dizilerin çekimleri Mumbai'de yeniden başladı. Sette tüm güvenlik önlemleri alınıyor. Buna rağmen Corona virüsü korkusu nedeni ile gösteriyi tamamen bırakmanın daha iyi olacağını düşünen oyuncular var. İşte Korona virüs yüzünden dizilerinden ayrılan bazı oyuncular. 

Sevilen dizi Tera Kya Hoga Alia'nın başrol oyuncusu Priyanka Purohit diziden ayrıldı. Kişisel nedenlerden dolayı gösteriden ayrıldığını söylemişti. Priyanka, 'Bu gösterinin bir parçası olduğum için çok mutluydum ama annemin hastalığı nedeniyle ayrılmaya karar verdim' demişti. Corona virüsü nedeniyle herhangi bir risk almak istemedim. Çekim yaparken bu virüsün kurbanı olursam, annemi riske atmış olacaktım. Babamı daha geçen Ekim ayında kaybettim. Dedi. Güz Masalı Dil Se Di Dua Saubhagyavati finalinde neler olacak? 

Kasauti Zindagi Ki 2 oyuncusu Kunal Thakur gösteriye veda etti. Çekimler başlamıştı ama sete dönmedi. Kunal geçenlerde dişlerinden ameliyat oldu. Diş ameliyatı nedeniyle bağışıklığım zayıflıyor dedi. Böyle bir durumda çekime devam etmem iyi olmayacaktı. Her şey yolunda gidene kadar evde kalmak istiyorum. ' dedi.


Ishq Subhan Allah'ın oyuncusu Tunisha Sharma da gösteriden ayrıldı. Ayrıca gösteriden ayrılmak için kişisel nedenlerini de belirtti. Kimse bana düzgün cevap vermedi. Bu yüzden Mumbai'ye evim Chandigarh'dan gelmek için herhangi bir tarih ayarlayamadım. Bazı kişisel nedenlerden dolayı gösteriden ayrılmak zorunda kaldım. Kararımı kanala anlattım ve iyi ki onlar da benim sorunumu anladı dedi. Uttaran Kördüğüm oyuncularının kötü alışkanlıkları neler? 

Kum Kum Bhagya'da Alia'yı canlandıran Shikha Singh de gösteriye veda etti. Korona virüsü nedeniyle gösteriden ayrıldı. Shikha kısa süre önce anne oldu. Böyle bir durumda, çocuğunun bu süre içinde dışarı çıkmasının doğru olmadığını hissetti. Bu nedenle Shikha gösteriden ayrılmaya karar verdi.


Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki oyuncusu Gauri Tonk da diziden ayrıldı. Corona yüzünden Gauri ailesini rahatsız etmek istemedi. Üç yaşında bir kızı olan oyuncu, çocuğunu da riske sokmak istemedi.

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz