Çatı katı aşk konusu oyuncuları

Çatı katı aşk konusu oyuncuları
 
Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk'ın Konusu
 
Çatı Katı Aşk dizisinde geniş ve sımsıcak bir aileye yalanla konuk olan Ateş ve Yasemin’in aşk ve aksiyon dolu komik hikayesi anlatılacak. Ateş ve Yasemin Yılmaz ailesinin evinde aşkı paylaşmayı, sevgiyi ve dostluğu öğrenecektir. Ateş ile Ayşen ve Demir ile Yasemin taban tabana zıt karakterler olsa da farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelseler bile aşkı tadacak ve aşklarının uğrunda ailelerini bile karşılarına alacaklar. 
 
Çatı katı aşk dizisinin karakterleri ise şöyle 
 
Furkan Andıç dizide Ateş Avcı karakterine hayat veriyor.
 
Ateş yurt dışında tıp eğitimi almış oldukça zeki, bir okadarda haşera bir zengin çocuğudur. Annesi öldükten sonra Ateş’i halası Gülriz büyütmüştür. Hayattan her istediğini alan Ateş sorumsuz ve züppe bir tip olmuş çıkmıştır. Babası Asaf beyin çocukluk döneminden beri sözünü dinlemeyen Ateş büyüdüğü halde babası ile iyi anlaşamaz. Yakışıklı ve havalı görünüşünün ardında aslında  sıcakkanlı ve sevimli biridir. Okulu babasının zoru ile bitirmiş ancak hiç doktorluk yapmadan ralli pilotu olmaya karar vermişdir. Gaurav Wadhwa kimdir? Hintli oyuncu Gaurav Wadhwa Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki'de Samar Kapoor karakterini canlandırdı. Aynı Zamanda Yeh Hai Mohabbatein Sev Yeter'de de rol aldı.
 
 
Ezgi Şenler dizide Ayşen Yılmaz karakterine hayat veriyor.
 
 
Ayşen Yılmaz ailesinin üvey kızlarıdır; ancak Celal ile Perihan Ayşen’i kendi oğulları Demir’den hiç ayrı tutmamış hatta çoğu zaman Ayşen’i kayırmışlardır. Ayşen de anne ve babasını mahcup etmemiş başarılı bir moda tasarım öğrencisi olmuştur. Mahallelinin her işine koşan Ayşen her zaman mahallenin sahiplendiği bir kız olmuştur. Süsleme, parti düğün işleri mahallede ondan sorulur. Güzelliği ile erkeklerin dikkatini çeken Ayşen hiç bir zaman paranın peşinde koşan bir kız olmamıştır; hatta zengin züppelerden nefret eder. 
 
 
Nilay Deniz dizide Yasemin Çetin karakterine hayat veriyor 
 
Yasemin İstanbul’a Gastronomi eğitimi almaya gelen bir kızdır. Babası öğretmen annesi ev hanımıdır babası Yasemin’in avukat olmasını istemiş ama Yasemin annesinin de desteği ile hayalinde ki okulu okumaya başlamıştır. kendisi çok güzeldir ama dış güzelliğe pek önem vermez. Manish Goplani'nin Monica ile Bağı. Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki'de Bihaan ve Shadha yani Manish Goplani ve Monica Khanna arasında ne var?
 
 
Yiğit Kirazcı dizide Demir Yılmaz karakterine hayat veriyor 
 
Yılmaz ailesinin biricik oğlu olan Demir komik, hareketli, zeki, asabi ve hırçın biridir. Bir anda parlayabilecek bir potansiyele sahiptir. Karşılıksız seven ve sevmeyi bilen Demir şimdilerde babasından devraldığı mantı dükkanını işletmektedir. Tüccar kafası vardır kısa zamanda mantı dükkanın işlerini katlamıştır.
 
 
 
Çatı katı aşk daki diğer oyuncular ve karakterleri şöyle 
 
Burak Tamdoğan – Filozof Emin
Pelin Öztekin – Süheyla Durmaz
Bülent Seyran – Şuayip Durmaz
Renan Bilek – Celal Yılmaz
Benian Dönmez
Ebru Aykaç – Gülriz
Seray Gözler
Şahin Ergüney
Erhan Yazıcıoğlu – Asaf
Bedia Ener 
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz