Can Yoldaşım Diya Aur Baati Hum konusu oyuncuları 

Can Yoldaşım Diya Aur Baati Hum konusu oyuncuları 

 

Kanal 7 yer yeni bir dizi ile geliyor. Pavitra Rishta Baş Tacım, Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar dan sonra şimdide Diya Aur Baati Hum Can Yoldaşım hint dizisi gösterime girmeye hazırlanıyor. 

 

Tabi Henüz Aşk Yakar hint dizisinin yayın Tarihi de kesinleşmedi Ama kanal 7 izleyicisinin gönlünü almasını biliyor. Yeni hint dizisi Can Yoldaşım'ın tanıtım videosu kanal 7 de yayınlandı.

 

Dizi hindistanda Star Plus kanalında 29 Ağustos 2011 ve 10 Eylül 2016 tarihleri arasında yayınlandı.

Dizinin toplam bölüm sayısı 1.487 

Dizinin Türü: Aile,dram,rantizim

Başrol oyuncuları: Anas Raşit ve Deepika Singh

 

Diya Aur Baati Hum  can yoldaşım hint dizisinin konusu

 

Sandhya her zaman bir polis memuru olmayı hayal etti. Korkusuz ve açık sözlüydü ve toplumun sorunlarıyla savaşmayı hayatının amacı haline getirdi. Babası onun rüyasını destekledi. Tam hayallerine ulaşabileceği bir yerdeyken bir trajedi yaşandı. Anne ve babasını bir saldırıda kaybetti. 

 

 

Erkek kardeşi onu, kadınların sadece mutfakta çalıştığı ev işi yaptığı şekerlemeci bir ailenin oğluyla evlendirdi. 

 

Aile eğitimsiz ev işi bilen bir gelin istiyordur. Ama erkek kardeşi bunu gizler onları kandırır kardeşini eğitimsiz gibi gösterir. Evlilik gerçekleşir. Bütün yalan 3 gün içinde ortaya çıkar. Bütün hayallerinden özlemlerinden vazgeçer. 

 

 

Ama eşi Suraj onun ailesi için yaptığı fedakarlıkları ve hayalini öğrenir. Sadece yarı okuryazar olan Suraj, Sandhya'nın hayallerini takip etme ve polis memuru olma arzusunu hissetti. Önüne çıkan her olumsuzluğa rağmen Suraj, onu desteklemeye karar verir. 

 

 

Ama bir kadının yerinin mutfak olduğuna kesin olarak inanan kendi annesi Bhabo'yu ikna edebilecek mi? Bunu izleyip göreceğiz.

Can Yoldaşım Diya Aur Baati Hum konusu oyuncuları 
Can Yoldaşım Diya Aur Baati Hum konusu oyuncuları 
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz