Bir Garip Aşk Hayranları Sanaya İrani'yi şok etti.

Bir Garip Aşk Hayranları Sanaya İrani'yi şok etti.
 
Bir garip Aşk Iss Pazar Ko Kya Naim Doon oyuncusu Sanaya Irani'ye hayranlarından hediye yağdı. 
 
Ayrıca oyuncu "aslında hediyelere ihtiyacım yok. Ama sizlerin beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum. Ve sevdiğiniz birine benden daha çok şey veriyorsunuz bu çok tatlı" dedi.
 
Sanaya Irani: "Biz oyuncuların zengin olduğunu biliyorsunuz. İstediğimiz şeyleri satın alabiliriz. Yani bunu yapmayın bizi hediye göndermeyin. Yine de bu ince davranışının için teşekkürederim." Dedi.
 
 
Oyuncuya gelen hediyeler arasında kupa da vardı. Sanaya Irani bu kupayı görünce çok şaşırdı: "Bu kupayı hatırladım. Londra'ya gittiğimde de bana bundan vermişlerdi. Ve bu pembe bu renge bayılıyorum. Çok sevindim teşekkür ederim." Dedi. Kralın kızı konusu
 
Aldığı kupanın içinden birde çikolata çıktı. Hayranı aynı kupadan birde Barun Sabri'ye göndermiş. 
 
Bir diğer hayranı Barun Sabri'ye mektup yazmış ve Sanaya Irani'den o mektubu Barun Sabri'ye ulaştırmayı istemiş. Sanaya Irani Barun Sabri'ye gönderilen hediyeleri ona ulaştıramayacağını ama Barunun ondan illaki alacağını söyleyip güldü.
 
Gelen hediyeler arasında 6 tane anahtarlık ve Sanaya İrani için de yazılmış bir mektup vardı. Sanaya Irani mektubu okuyacağını söyledi.
 
Bir başka hediye ise yine bir kupaydı ve üzerinde Iss Pazar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk dizisinden Sanaya İrani ve Barun Sobti'nin resimleri vardı. Masum Tripti kimdir? 
 
 
Sanaya Irani  hayranlarından hediye almanın çok özel bir duygu olduğunu bu yüzden bütün hayranlarına çok teşekkür ettiğini söyledi. Beni hatırladığınız için. Bir Garip Aşk'ı unutamadığınız için. Ben her ne kadar hediye göndermeyin desemde eminim hepiniz bol bol göndereceksiniz. Çok teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum ve öpüyorum diyerek bitirdi.
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz