Bıçak Sırtı oyuncuları şuan ne yapıyor? 

Bıçak Sırtı oyuncuları şuan ne yapıyor? 
Bıçak Sırtı Sharmishtha Parineeta Borthakur, Shekhar Gadodia Sachin Tyagi, Sanskaar Ram Prasad Maheshwari Varun Kapoor, Ragini Gadodia Tejasswi Prakash, Swara Sanskaar Maheshwari Helly Shah, Lakshya Maheshwari Namish Taneja şuan neler yapıyor. 
 
 
Bıçak Sırtın'da Sharmishtha karakterini canlandıran Parineeta Borthakur, memleketi Assam'ı özlediğini itiraf ediyor.  Oyuncu orada kışları geçirmekten hoşlanıyor.
 Assam, Hindistan'ın Kuzey Doğu bölgesinde yer alıyor ve tropikal musonda bir yağmur ormanı ekosistemi yaşıyor.  Bölge yoğun yağış alıyor bu nedenle muson mevsiminde oraya seyahat etmek hoş bir deneyim değil.  Ancak kış aylarında çok güzel.  
Oyuncu şöyle dedi: "Kışları Assam'ı ziyaret etmek için en iyi zaman ve yılın bu zamanında memleketimde vakit geçirmeyi özlüyorum.  Oraya gidemeyeceğim çünkü burada devam eden bir dizim var. Birde Pandemi var. Ama memleketimi çok özledim." Pooja Welling kimdir? 
 
Bıçak Sırtın'da Shekhar Gadodia karakterini canlandıran Sachin Tyagi şuan ailesi ile vakit geçirmeye devam ediyor. Yeni bir projesi yok. Oyuncu en son yer aldığı dizisinden corona virüse yakalandığı için ayrılmak zorunda kalmıştı.
 
Bıçak sırtında Sanskaar Ram Prasad Maheshwari karakterini canlandıran oyuncu Varun Kapoor hakkında yeni herhangi bir haber yok. Oyuncu şu sıra dizi film setlerinden uzak durmayı tercih ediyor.
 
Bıçak Sırtın'da Ragini Gadodia karakterini canlandıran Tejasswi Prakash en son Khatron Ke Khiladi 10 da su altı görevinde bir yaralanma yaşayıp gösteriden ayrılmak zorunda kaldı. Ama oyuncu hayranlarının gözünde Khatron Ke Khiladi 10'un gerçek kazananıydı. Tejaswi instagram da aktif olan ünlülerden ve arada hayranları ile iletişime geçmeye seviyor. Oyuncunun paylaşımları en son 100 bin beğeni ve yaklaşık 280 yorum alarak  Tejaswi'yi bu haftanın INSTAGRAM QUEEN'i (İnstagram kralicesi) yaptı. Manish Goplani'nin ilk televizyon deneyimi.
 
Bıçak Sırtın'da Swara Sanskaar Maheshwari karakterini canlandıran oyuncu Helly Shah ise şuan Ishq Mein Marjawa 2 de rol alıyor. Divali'yi ailesi ile görüntü olarak kutlayan oyuncu yeni yılı ise ailesi ile birlikte geçirmek istedi. Bu yüzden de Gujarati ye gitmek için hava alanına gitti. Ama hayal kırıklığına uğradı. Pandemi olmasına rağmen hava alanı çok kalabalıktı ve insanlar sosyal mesafa kuralına uymuyordu. Kimisi maske bile takmıyordu. Her şeye rağmen oyuncu uçaktaki koltuğunu el çantasının kullarını ve şu şaşalını sık sık dezenfekte etti.
 
Bıçak Sırtın'da Lakshya Maheshwari karakterini canlandıran Namish Taneja ise yeni dizisi ile dönüyor. Oyuncu yeni dizisinde bir komşu çocuğunu oynayacak. Namish bu konuda şöyle söyledi "Bu rolü üstlendiğim için kendimi kutsanmış hissediyorum. Ayrıca bu kadar çok yetenekli kişinin olduğu bir sektörde arka arkaya roller üstlendiğim için son derece alçak gönüllüyüm. Karakterimin adı Ved o saf temiz kalbi olan biri"dedi.
 "Swaragini" deki Lakshya Maheshwari'yi ve "Main Maike Chali Jaungi Tum'daki Samar Surana'yı canlandırmasıyla tanınan aktör," İçinde zamanla olgunlaşan daha genç bir versiyonu gördüğüm için Ved karakterine bağlanıyorum "diye ekledi.
Dizinin adı Aye Mere Humsafar ve dizinin hikayesi, hırslı bir kadının beklenmedik evliliğine ve hayatta hırsı olmayan bir safa odaklanıyor.  Gösterinin Ağustos ayı sonunda yayına girmesi planlanıyor.  
 
 
 
Bıçak Sırtı oyuncuları şuan ne yapıyor? 
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz