Bana Sevmeyi Öğret tayland dizisi, Man Of Vengeance 19. Bölüm incelemesi

Bana Sevmeyi Öğret tayland dizisi, Man Of Vengeance 19. Bölüm incelemesi 

 

 

Tor, Min'in hastanede olduğunu öğrenen Krit ile birlikte hızla hastaneye gider. Krit, Min'i öldürme planları yaparak onu ziyaret etmeye karar verir. Min'in odasına giren Krit, ona yaklaşırken sevgisini ifade eder ve birlikte kaçmak istediğini söyler.

 

 Ancak Min, Krit'in daha önce yalan söylediğini ve kendisini bıçakladığını hatırlayarak ondan korkar. Min, Krit'i iterek kaçmaya çalışır, ancak Krit, onu yakalar ve tekrar bıçaklar. Min, kanlar içinde yere yığılır ve acil yardım çağırır. Tor, Min'in çığlıklarını duyar ve hemen odasına koşar. Min'in kanlar içinde olduğunu gören Tor, büyük bir şaşkınlık yaşar.

 

Tor, Min'i kurtarmak için Krit ile mücadele eder, ancak Krit, Tor'u da bıçaklar. Yaralı bir şekilde Min'in yanına düşen Tor, onun elini tutar. Tor, Min'e onu sevdiğini ve kaybetmek istemediğini dile getirir. Min, Tor'a onu sevdiğini ve onunla mutlu olduğunu söyler, ancak sonra gözlerini kapatır ve yaşamını yitirir. Tor, Min'in ölümüne dayanamaz ve gözyaşlarına boğulur.

 

Tor, Min'i öldüren Krit'e öfkelenir ve intikam almak ister. Kalkarak Krit'i öldürmeye hazırlanır, ancak tam o sırada polis gelir ve onları ayırır. Polis, Krit'i tutuklar ve Tor'u sorguya alır. Tor, polise her şeyi anlatır ve suçlarını itiraf eder. Tor, Min'i öldüren Krit'in cezasını çekmesini isteyerek adalet arayışına girer.

Bana Sevmeyi Öğret tayland dizisi, Man Of Vengeance 19. Bölüm incelemesi
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz