Bana Sevmeyi Öğret tayland dizisi, Man Of Vengeance 16. Bölüm incelemesi

Bana Sevmeyi Öğret tayland dizisi, Man Of Vengeance 16. Bölüm incelemesi 

 

Tor, hapse girdikten sonra hayatını değiştirmeye karar verir ve avukatı Min ile yakınlaşır. Min, Tor'un masum olduğuna inanarak onun için dava açar.

 

 Hapishanede, Tor'un hayatına anlam katan arkadaşı Petch ile dostluk kurar. Petch, Tor'un babası olan Thanapob'un oğlu olduğunu açıklar ve Tor'un babasıyla barışmasını ister. Ancak Tor, Petch'in teklifini reddeder ve babasına duyduğu nefreti ifade eder.

 

Bu sırada, Krit, Tor'un hapishanede olduğunu öğrenir ve onu öldürmek için bir plan yapar. Hapishaneye gönderdiği adam, zehirleme amacıyla Tor'a yönelik bir saldırı düzenler. Ancak plan ters gider ve zehirli yiyecek Petch'in yerine Tor'a ulaşır. Petch, zehirlenerek ölür, ve Tor, onun ölümünden kendini sorumlu tutar.

 

Tor, Petch'in ölümüyle derinden etkilenir ve babası Thanapob ile yüzleşmeye karar verir. Thanapob'un evine giden Tor, babasıyla konuşur. Thanapob, Tor'a gerçeği anlatarak annesinin ölümünün bir kaza olduğunu, onu sevdiğini ve pişman olduğunu söyler. Ancak Tor, babasına inanmak istemez ve ona saldırır. Tam o sırada, Krit gelir ve Thanapob'u vurur.

 

Tor, babasını kurtarmak için Krit ile mücadele eder, ancak Krit kaçar. Tor, babasını hastaneye götürür ve onun durumunu öğrenmeye çalışır. Doktor, Thanapob'un durumunun kritik olduğunu ve yaşama şansının çok az olduğunu belirtir. Tor, babasının yanında beklerken, ondan özür diler ve yaşadığı acıyla başa çıkmaya çalışır.

 

 

Bana Sevmeyi Öğret tayland dizisi, Man Of Vengeance 16. Bölüm incelemesi
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz