Bana Sevmeyi Öğret tayland dizisi 15. Bölüm incelemesi

Bana Sevmeyi Öğret tayland dizisi 15. Bölüm incelemesi

 

Tor, Krit'in tuzaklarından başarıyla kurtulduktan sonra, May'i bulmak üzere harekete geçer. May, Tor'un annesinin ölümüne karışan diğer suçlu Thanapob'u ortaya çıkarır ve sorgulamak ister. 

 

Ancak Thanapob, May'i rehin alır ve Tor'u tehdit ederek ona ulaşır. Tor, May'i kurtarmak için Thanapob'un saklandığı yere gider, ancak beklenmedik bir gerçekle karşılaşır.

 

Thanapob, Tor'a babası olduğunu açıklar ve annesinin ölümünün bir kaza olduğunu iddia eder. Tor, Thanapob'un yalan söylediğine inanarak saldırır. Kavga sırasında Thanapob'un silahı ateş alır ve May'i vurur. Yaralı halde Tor'un kollarında yatan May, Tor'a sevgisini ifade ederken, Tor pişmanlık içinde May'e sözlerini sunar. May, Tor'a affettiğini ve birlikte olmak istediğini belirtir, ancak ardından gözlerini kapatır ve yaşamını yitirir.

 

May'in kaybına dayanamayan Tor, intihar etmeye karar verir. Ancak tam o sırada polis gelir ve onu durdurur. Tor, polise teslim olur, suçlarını itiraf eder ve hapse girer. Hapishanede, Tor hayatını sorgular. Acaba intikam uğruna yaptıkları doğru muydu, yoksa hayatının aşkını kaybetmekle çok ağır bir bedel mi ödedi?

Bana Sevmeyi Öğret tayland dizisi 15. Bölüm incelemesi
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz