Bana sevmeyi öğret, Man Of Vengeance 17. Bölüm incelemesi

Bana sevmeyi öğret, Man Of Vengeance 17. Bölüm incelemesi 

 

Tor, babasının hastanede olduğunu öğrenince Min ile birlikte hastaneye gider. Min, Thanapob'un durumunun iyiye gittiğini ve yakında taburcu olabileceğini bildirir. Tor, Min'e teşekkür eder ve babasıyla barışır. 

 

Babasının evine giden Tor, annesinin fotoğraflarını ve eşyalarını keşfeder. Annenin, Tor'u seven bir baba tarafından sevildiğini anlayan Tor, annesinin ölümünün gerçekten bir kaza olduğuna inanır. Suçluluk ve öfkeyi geride bırakarak, Tor hayatına yeni bir başlangıç yapmaya karar verir.

 

Tor, Min ile daha da yakınlaşır ve Min'e aşık olur. Min de Tor'u sevmeye başlar ve onun için dava açar. Krit'in Tor'un annesinin ölümüne karıştığını ve Tor'u öldürmeye çalıştığını kanıtlamak için Min, Krit'in peşine düşer. Min, polisle işbirliği yaparak Krit'i yakalamaya çalışır.

 

Ancak Krit, Min'in planını fark eder ve onu öldürmeye yönelik bir saldırı düzenler. Min, Krit'ten kaçmaya çalışırken bir kaza geçirir. Ağır yaralanan Min, hastaneye kaldırılır. Tor, Min'in durumunu öğrenir ve hemen yanına koşar. Min'in uyandığını gören Tor, büyük bir sevinç yaşar. Tor, Min'e duygularını açıklar ve evlenme teklif eder. Min, Tor'un teklifini kabul eder ve ikisi mutlu bir şekilde öpüşür.

Bana sevmeyi öğret, Man Of Vengeance 17. Bölüm incelemesi
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz