Balika Vadhu 2 çekime başladı 

Balika Vadhu 2 çekime başladı 

 

Balika Vadhu ikinci sezonu ve tamamen yeni kadrosuyla geri döndü.  Yapımcılar, birçok söylentiden sonra nihayet dizinin fragmanını yayınladı. 

 

Fragmanı "Toplumda hala yaşanan çocuk yaşta evlilikler ve yanlış uygulama var.  Bunu ortadan kaldırmak için yeni bir Anandi, yeni bir kız çocuğu doğdu" yazısı ile paylaştılar. 

 

Bu arada, Balika Vadhu 2'nin baş karakterleri Shreya Patel ve Vansh Sayani canlandıracak. 

 

Dizi şuanda Rajasthan'da çekiliyor ama yakında çekimlerine Mumbai'de devam edecek. Projenin ruhu orijinaline yakın olsa da, şimdiki zamanlarda geçecek. Yapımcılar ayrıca değişen toplumsal normları ve bunun genç nesli nasıl etkilediğini ele almak istiyor."

 

Balika Vadhu 2 sezonu ile Ağustos ayında yayına girecek. Dizide yer alan diğer oyuncular ise  Riddhi Nayak Shukla, Ketki Dave, Seema Mishra, Anshul Trivedi, Supriya Shukla. 

 

Balika Vadhu'nun ilk sezonunda baş rol karakterlerinin küçüklüğünü Avika Gor ve Avinash Mukherjee genç hallerini ise Pratyusha Banerjee ve Shashank Vyas canlandırmıştı. Pratyusha Banerjee diziden ayrıldıktan sonra ise yerine Toral Rasputra diziye giriş yaptı.

Balika Vadhu 2 çekime başladı 
Balika Vadhu 2 çekime başladı 
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz