Aşk Yakar Zindagi Ki Mehek hint dizisinin detaylı Konusu oyuncuları

Aşk Yakar Zindagi Ki Mehek hint dizisinin detaylı Konusu oyuncuları

Anne ve babası ölmüş olan Mehek, akrabalarıyla birlikte yaşar. Mehek'in Anne ve babası bir kaza sonucu ölmüştür. Sempatik güler yüzlü ve yemek yapmayı seven biridir.

Mehek’in yemek yapma aşkı ona ölmüş annesinden geçmiştir. Mehek geniş bir akrabaya sahiptir. Shaurya Khanna ise zengin bir iş adamıdır. Onun bir restoranı vardır. O Mehek’e göre parasına güvenen gaddar ve asi biridir. İkili bir yemek yarışmasında rakip olurlar. Aralarında büyük bir rekabet olur. Mehek Shaurya'ya hakaret eder intikam almak isteyen Shaurya Mehek'in ailesinin üzerinden oynar. 

Mehek Shukla'ya ne isterse yapacağını söyler. Shaurya çok ileri gider Mehek'i sarhoş edip kameraya çeker. Mehek Shaurya'ya tokatı basar yarışmayıda bırakıp Delhiye döner. 

Shaurya bu yaptığından pişman olur ve Mehekten özür dilemek için onun peşinden gider. Mehek ise evlilik hazırlığındadır ama bu evlilik onun için bir tuzaktır. Shaurya Mehek'e bu evliliğin tuzak olduğunu anlatmaya çalışır. Bu arada ikili birbirlerinden hoşlanmaya başlamıştır. İlk sezonun sonunda bir çok oyuncu ölür.  Mehek ve Shaurya da ölür ama ölmeden önce intikam için geleceklerini söylerler. 2. Sezon ile birlikte gerçekten tekrar dünyaya gelirler.

 Aradan uzun yıllar geçer ve Mehek ile Shaurya yeniden karşı ve birbirlerine aşık olurlar. Tüm aileyi öldüren Svetlana ise bu çiftin yeniden bir araya gelmesine göz yummaz ve onları ayırmaya çalışır. Mehek ise daha önceki hayatını hatırlar. Bir sürü ay olur.

Samiksha Jaiswal dizide Mehek Sharma karakterini canlandırıyor. 

Karan Vohra dizide Shaurya Khanna karakterini canlandırıyor. 

 

Aşk Yakar Oyuncuları

Samiksha Jaiswal dizide Mehek Sharma karakterini canlandırıyor. Karakteri şef olmayı arzulayan ama istediğini başarmakta zorlanan genç bir kız. 

Karan Vohra dizide Shaurya Khanna karakterini canlandırıyor. Karakteri Shaurya dizide zengin bir iş adamı rolünü oynuyor. Dizinin ilk sezonunda karakteri ölüyor. 2. Sezonda oyuncu Shaurya Singh Ahlawat karakteri ile dönüş yapıyor. 

Mihir Mishra karakterini Harish Khanna canlandırıyor. Harish Khanna Shaurya’nın babasıdır. Dizide Shaurya 'nın babasını oynayan oyuncu diziye veda edecek ve Sunil Bedi karakteri canlandırmak için diziye giriş yapacak.

Nehal Sharma dizide Shiny Dixit karakterini canlandırıyor. 

Svetlana dizide Radha Bhatt karakterini canlandırıyor. Shaurya’nın üvey dayısının eşi.

Mansi Sharma dizide Vijay Meenu karakterini canlandırıyor. Mehek’in amcasının eşi.

Ravi Sharma dizide Babla Kockar karakterini canlandırıyor. Mehek’in amcası.

Mohit Sharma Mehek’in kuzeni.

Kanta Sharma Mehek’in büyük amcasının eşi.

Jeevaan Sharma dizide Hareesh Chawla karakterini canlandırıyor. Mehek’in büyük amcası.

Aşk Yakar Zindagi Ki Mehek hint dizisinin detaylı Konusu oyuncuları
Aşk Yakar Zindagi Ki Mehek hint dizisinin detaylı Konusu oyuncuları
Aşk Yakar Zindagi Ki Mehek hint dizisinin detaylı Konusu oyuncuları
Yorumlar :
AsDor.ASIYE&DORUK, 2021-06-16 09:35:22 tarihinde yazdı:
Cok guzel dizi meheke bayiliyorum o cok guzel
Ad ve Soyad
Yorumunuz