Aşk Bir Rüya Thapki Değişecek mi?

Aşk Bir Rüya Thapki Değişecek mi?

Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya'da Thapki karakterine hayat veren Jigyasa Singh'in yerini neden bir başkası alacak? 

Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya'nın Başrol oyuncusu Jigyasa Singh dizide bir süre görülmeyecek çünkü guzel oyuncu Jigyasa sing domuz gribine yakalandı. Ve bu yüzden yaklaşık 1 ay boyunca çekim yapamadı. oyuncuya ilaç ve serum takviyesi yapılmış ama oyuncu yine toparlayamayınca başka bir çözüm yolu aramışlar.
 
Jigyasa Thapki dışında Bani karakterini de canlandırıyordu. Bu talihsiz rahatsızlıktan dolayı Bani karakterinin dizide ölmesi gerekti. Dizide olaylar tıkanınca senaristler yeni bir değişiklik yapmak için arayış içine girdiler. Monica Khanna Türkiye Hakkında Nededi? Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Şada Monica Khanna Türkiye Hakkında Ne Dedi. Monica Khanna Dini, boyu, kilosu, yaşı,
 
Ama Thapki karakterini canlandıran Jigyasa sing çekim yapacak durumda olmadığı için hintli oyuncu Hunar Hale'yi Aşk Bir Rüya dizisine aldılar.

Peki Thapki dizide nasıl kaybolacak çünkü hasta, dizide ne diye gösterecekler. Thapki Kosi tarafından esir alınacak. Thapki'nin yeni kocası Aryan Thapki'yi arayacak. Peki Aryan karakteri de kim? Manish Goplani ilk olarak Bihaan karakterini oynuyor. Dizide karakteri ölünce bu seferde Aryan karakteri ile diziye giriş yapıyor.
 
Yeni Thapki diziye nasıl girecek. Bir trafik kazası sonucu hastaneye kaldırılmış süsü verilecek. Sözde yeni Thapki yüzünden estetik olmuş olacak. Herkesde onun Thapki olduğuna inanacak. Ama Dizide kalıcıbir karakteri değil. Güzel Oyuncu Jigyasa Singh iyileşince diziye geri dönüş yapıyor ve Thapki karakterini yine oyuncu canlandırıyor.
Aşk Bir Rüya Thapki Değişecek mi?
Aşk Bir Rüya Thapki Değişecek mi?
Yorumlar :
MANISIMMM MANISIMMM, 2020-11-09 13:49:15 tarihinde yazdı:
bu diziyi cok ozledim
Ad ve Soyad
Yorumunuz