Aşk Bir Rüya 2 Çekimleri Başladı Mı? Yayın Tarihi ne Zaman?

Aşk Bir Rüya 2 Çekimleri Başladı Mı? Yayın Tarihi ne Zaman?

Hindistanda bir çok dizinin 2. sezonu için çekimlere başlandı. Bunlar arasında Saath Nibhaana Saathiya Masum hint dizisi de var. hatta bir garip aşkın ikinci sezonu tatlı bela bile çekildi.
 
Hindistanda bir çok dizinin 2. sezonu için çekimlere başlandı. Bunlar arasında Saath Nibhaana Saathiya Masum hint dizisi de var. hatta bir garip aşkın ikinci sezonu tatlı bela bile çekildi. Ama Sanaya Irani ve Barun Sobti dizide rol almak istemeyince Avinash Sachdev ve Shrenu Parikh ile anlaşma yapıldı. Ve dizinin hikayesi tamamen değiştirildi. Bir Garip Aşk oyuncusu Payal yeni dizisinden neden ayrıldığı? 

Şimdi ise Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki hayranları dizinin ikinci sezonunun çekilmesini çok istiyor ve dört gözle bekliyor. Peki Aşk Bir Rüya 2 Thapki Pyar Ki 2 ne zaman çekilecek? yayın tarihi belli mi? çekimlere başlandımı?
Malesef Aşk Bir Rüya 2. sezonun çekilmesi şuan söz konusu değil. Senaristler bu konu ile ilgili oyuncular ile görüşme de yapmadı yada Aşk Bir Rüya 2. sezonu çekmeyi düşünüyoruz diye bir duyuruda yapmadılar.
Yani Aşk Bir Rüya dizisinin yayın tarihi belli değil ve henüz çekimlerine başlanmadı. Saath Nibhaana Saathiya Masum oyuncularının gerçek eşleri, sevgilileri? 
 

Aşk Bir Rüya başrol oyuncuları zaten şuan başka hint dizilerinde rol alıyorlar. ve Aşk Bir Rüya 2 çekim kararı alınsa bile şuanki dizilerinden ayrılamazlar.

Ama Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki başrol oyuncularının şuanki dizileri biter ve Aşk Bir Rüya hayranları ısrarla 2. sezonu isterse yapımcıların buna kayıtsız kalması imkansız.
Aşk Bir Rüya'nın başrol oyuncusu Jigyasa Singh Yalancı Bahar Madhubala da Arkey karakterini canlandıran Vivian Dsena'nın rol aldığı daha sonra diziyi bıraktığı Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki dizisinde Heer karakterini canlandırıyor.

Aşk Bir Rüya'nın 2. başrol oyuncusu Manish Goplani ise Aap Ke Aa Jane Se dizisinde Kshitij Agar karakterini canlandırıyor.

Aşk Bir Rüya'nın Dhruv Pandey'yi Ankith Bhatla ise şuan Naagin 5'te Rajat karakterini canlandırıyor.

Şimdilik Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki 2. sezonun çekilme ihtimali %50 50. Sizler Aşk Bir Rüya 2. sezonun çekilmesini istiyormusunuz?
Yorumlar :
Thapki Pyaar ki hayranı, 2021-08-06 20:53:20 tarihinde yazdı:
Çook sevdiyim bi dizi. İnşAllah 2.Sezonu da çekilir ve Türkiyede yayınlanır.
Jigyasa ve manish hayranı, 2021-03-29 17:41:17 tarihinde yazdı:
Hemde çoooook istiyorum bitirin dizileri aşk bir rüya 2 çekilecek sahneyide boşaltın manizh ve jigyasa geliyor
Ebubekir Emir, 2021-01-28 08:31:19 tarihinde yazdı:
Evet çoooooooook istiyorum
Ad ve Soyad
Yorumunuz