Ankit Bathla Ve Jigyasa Singh'in Annesi Düğün Konusunda Duygusallaştı.

Ankit Bathla Ve Jigyasa Singh'in Annesi Düğün Konusunda Duygusallaştı.

Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki'nin başrol oyuncuları hakkında haber.


Jigyasa Singh'in Annesi Neden Duygusallaştı?

Thapki Pyaar Ki aşk bir rüya da Thapki karakterini canlandıran oyuncu  Jigyasa Singh seneryo gereği gelinlik giyince annesi duygusallastı.

Çekim sırasında oyuncu jigyasa singh gelinlikli haliyle fotoğraf cekip annesine yolladı. Ve bunuda şöyle dile getirdi: "Dizi gereği gelinlik giyince çok heyecanlandım ve bu heyecanımı anneme resmimi yollayarak paylastı. Ama bunun annemi bu kadar duygusallaştıracağını  bilemedi. Resimlerime baktıktan sonra beni aradı ve gözyaşları içinde konuştu. Ben ne diyeceğimi bilemedim”dedi. Ah Kalbim Hint Dizi Oyuncusundan Güzel Haber

Ayrıca dizide Dhruv Pandey karakterini canlandıran oyuncu Ankit Bathla'nın Anneside oğlunun biran önce evlenmesini istiyormuş. Bu yüzden bu düğün sahnelerini severek izlemiş. 

Ankit Bathla Evlilik ile ilgili şöyle dedi: "Annem şovdaki pist hakkında bilgi edindikten sonra heyecanlandı, çünkü insanlar ona düğün teklifleriyle gelmeye başladı. Yani oğlunuz kızımızla evlensin diye anneme teklif götürüyorlar. Jigyasa Singh'in Yerini Hunar Hale mi canlandıracak?Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya'da Jigyasa Singin yerini Hunar Hale mi alacak? Thapki'yi hintli oyuncu Hunar Hale mi canlandıracak?
 
 Annem beni çok uzun zamandır evlenmeye ikna etmeye çalışıyor. Ama şovumla son derece meşgulüm ve kişisel hayatım üzerinde yoğunlaşacak zamanım yok.Ve şimdilik evlilik düşünmüyorum”dedi.
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz