Amit Sarin kimdir? Baş Tacım Aşvin

Amit Sarin kimdir? Baş Tacım Aşvin

Kanal 7 nin yeni hint dizisi Pavitra Rishta Baş Tacım da Varsha karakterinin patronu Ashwin Sagar karakterini canlandıran Amit Sarin hakkında bilgiler.

Amit, 20 Kasım da Varanasi'de doğdu. Burcu akrep ama oyuncunun yaşı bilinmiyor. Oyuncu Mühendislik üzerine eğitim aldı. Eğitim gördüğü zamanlarda bile aklının bir köşesinde hep oyuncu olma hayali vardı. Eğitimini tamamladıktan sonra bu hayalini gerçekleştirmek için Mumbai'ye taşındı. 

Yakışıklı oyuncu bir çok realiti show'una katıldı. Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizisinde ise İlk kez olumsuz bir rol oynadı. Amit tanıdıkça şöhret basamaklarını tek tek çıktı.

Oyuncu film yapımcısı Vineesha Arora Sarin ile evlendi ve kendi şirketini kurdu. Çiftin bir kızı birde oğlu var. Amit normalde çok ilgili bir baba ve ailesine çok düşkün. Ayrıca Amit Güz Masalı Dill Se Dil Dua sobagyavati bava hint dizisinde viraj karakterine hayat veren Karanvir vohra ile iyi bir arkadaş. İki oyuncunun birlikte bir çok fotoğrafı var.

Bu arada Amit Sarin ailece corona virüse yakalandı. Ama şimdi durumları gayet iyi. Yani Corona virüsü atlattılar.

Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizisinde Ankita Lokhande'nin canlandırdığı Archana karakterinin kız kardeşi Ashvin karakterinin canlandıran hintli oyuncu Priya Marathe kimdir? Priya Marathe hakkında bilgiler.

Amit Sarin kimdir? Baş Tacım Aşvin
Amit Sarin kimdir? Baş Tacım Aşvin
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz