2021-2022 Yeni hint dizileri

2021-2022 Yeni hint dizileri

Kanal 7 yayınladığı hint dizileri izleyici kitlesini genişletti. Kanal 7 daha önce Bir Garip Aşk, (Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon) (IPKKND), Yalancı Bahar (Madhubala), Deli Divane (Sapna Babul Ka Bidaai), Sensiz Olmaz (Rang Rasiya), Tatlı Bela (Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir)(IPKKNDEB), İki Yabancı (Saraswatichandra), Zor Sevda (Qubool Hai), Ah Kalbim (Kumkum Bhagya), Kördüğüm (Uttaran), Güz Masalı (Dil Se Di Dua... Saubhagyavati Bhava), Yaralı Kalbim (Geet Hui Sabse Parayi), Benimsin (Beinteeha), İkimizin Yerine (Balika Vadhu), Kördüğüm (Uttaran), Bıçak Sırtı (Swaragini), Masum (Saath Nibhaana Saathiya) gibi hint dizilerini izleyicisi ile buluşturdu. Hatta Masum hint dizisi gösterime devam ediyor. Ve Sensiz Olmaz hint dizisi ise tekrar yayında. İzleyici yeni hint dizilerini ise heyecan ile bekliyor. 

 

Peki 2021-2022 yıllarında yayınlanması muhtemel hint dizileri neler.

 

HUMSAFAR (Can Yoldaşı)

Dizi 2011 ile 2012 yıllarında gösterildi. 

Başrol oyuncuları;

Mahira Khan (Khirad Ashar Hussain)

Fawad Khan (Ashar Hussain)

Naveen Waqar (Sara Ajmal)

Atiqa Odho (Fareeda Hussain)

HUMSAFAR hint dizisinin konusu  

Yoksul bir aileden gelen Khirad, annesinin vasiyeti üzerine zengin olan kuzeni Ashar ile evlenir. Fakat Ashar’a küçük yaşdan beri  aşık olan Sara, bu evliliği engellemek için elinden geleni yapar. Tabi evliliği engelleyemez ama pes de etmez bu seferde evliliklerini bozmak için elinden geleni yapar. Humsafar (Can Yoldaşı) aşk, entrika, dram dolu bir dizi. 

 

PUNAR VİVAAH hint dizi konusu

İlk eşlerini bir türlü unutamayan, Yash ve Arti adında iki gencin kendi hayatlarını bir kenara bırakıp çocukları için evlenirler. İki genç de kendilerini çocuklarına adamıştır. Punar Vivaah hint dizisi dram ve romantiz içeren bir dizidir.  

Kritik koşullar altında birlikte yaşamaya zorlanan bir çiftin duygu ve hislerinin onları nasıl bir araya getirdiğini anlatıyor. İki kızı olan dul Yash ve boşanmış Aarti'nin, farkında olmadan birbirinin kalbine ve ruhuna dokunuyorlar. 

 

ISHQ KA RANG SAFED (Aşkın Rengi Beyaz) hint dizisinin konusu

 

Eski gelenekleri pek önemsemeyen Viplav’ın, temiz kalpli, genç ve güzel bir dul olan Dhaani ile imkansız ancak tutkulu aşklarını konu alınıyor. Dhaani bir evlilik yapıyor ama ne yazık ki kocası kısa bir süre sonra ölüyor. Dhaani genç yaşında dul kalıyor. Hindistan da dul olmak çok zor. Birçok adet ve geleneğin ortasında kalan Dhaani, Viplav ile tanışıyor. Viplav’ın hayatı, Dhanani ile karşılaşmasıyla hiç düşünmediği bir hal almaya başlıyor.

Dizide Viplav, aşkı ve Hint gelenekleri arasında sıkışıp kalıyor. Çünkü Viplav’ın dedesi Hint adet ve geleneklerinin en önemli savunucularından biri. Dedesine göre dul bir kadının ölü bir kadından farkı yok.

PARDES MEIN HAİ MERA DİL hint dizisinin konusu

Dizide Madhubala Yalancı Bahar ve Yaralı Kalbim hint dizisinden tanıdığımız Drashti Dhami başrolde yer alıyor. Hindistanda 2016 ile 2017 yıllarında yayınlanan dizi 170 bölümden oluşuyor. Pardes Mein Hai Mera Dil dizisi en sevilen ve beğeni toplayan dizilerden biri. Kalpleri sevgi ve iyilikle dolu iki insanın hayat öyküleri ve yaşadıkları aşkı anlatan Pardes Mein Hai Mera Dil dizisi'nin kanal 7 de yayınlanması bekleniyor.  

Raghav ve Naina adındaki iki  kişinin yurt dışında tanışmaları ile başlayan aşk öyküsünün karşı konulması gerçekten zor bir aşka dönüşmesi konu alınıyor. Fakat Raghav ve Naina'ın mutlu olması için birçok engeli aşmaları ve zorlukların üstesinden gelmeleri gerekiyor.

BAHU BEGUM Hint dizisinin konusu

Dizi Romantik, Dram türündeki bir Hint dizisi. Azaan’ın annesi Begum Razia oğlunun en iyi arkadaşının kızı Noor ile evlemesini istese de Azaan onu sadece arkadaş olarak görüyor. Azaan aslında Shayra’ya ya aşık. İkilinin aşkı her şeyin üstesinden gelse de bu durum çok uzun sürmüyor. Bu dizide bir aşk üçgeni var.

ISHQ SUBHAN ALLAH hint dizisinin konusu

Zara ve Kabir iyi aileden gelen inançlarına bağlı  iki gençtir. İslam konusunda büyükşehirde eğitim alan bu gençler dönüş yolunda tanışırlar. Tesadüf eseri olan bu karşılaşma sonrasında birbirlerinden etkilenseler de aynı konu üzerindeki farklı düşüncelerinden dolayı ilk andan itibaren birbirlerinden nefret etmeye başlarlar. Tesadüfler bununla da sınırlı kalmaz. Zara ve Kabir’in babaları şehrin ileri gelenleri olduklarından dolayı ikisinin evlenmesini uygun görürler. Zara Kabir’in bağnaz düşüncelere sahip olduğunu iddia ederek onunla evlenmek istemez. Ama sonuç olarak ikili evlenir.  

Zara ve Kabir her ne kadar ailelerinin rızasıyla evlenseler de gerçekte iki aile bazı anlaşmazlıklar nedeniyle aralarında muhalefet vardır. Kabir’in babası daha önce büyük gelininin kız kardeşini  Kabir’le evlendirmek için söz vermiştir. Çıkarları doğrultusunda Kabir’i Zara ile evlendirsede aynı zamanda daha önce oğluyla evlendirmeye söz verdiği Rukhsar ile onları ayırmak için planlar yapar. Dizi 586 bölümden oluşuyor. 

KAHAAN HUM KAHAAN TUM (Neredeydik Neredeyiz) hint dizisinin konusu

Tesadüfen bir karşılaşma sonucu başlayan aşk dizide konu alınıyor. Kalp cerrahı Dr. Rohit ile TV oyuncusu Sonakshi'ya mektuplaşma sonucu birbirlerini tanıyor. Rohitin Sevgilisi komadayken Sonakshi erkek arkadaşı tarafından aldattımışdır. İkili mektuplar aracılığı ile birbirlerine dertlerini anlatır. Bir araya gelincede birbirlerine aşık olur. Ama peşlerini sorunlar bırakmaz.

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz